11.9.2022 10:00 MěS starší žáci (6+1) 2022/2023

Klub1. poločas2. poločasPenaltyGólyVýsledek
SK Polanka0303Prohra

Report

11.9.2022 – FC Ostrava-Jih ‚B‘ : SK Polanka n. O. ‚B‘ 4:3 pp (3:0)

Sestava: Palkovský – Matiášek, Rácz, Soukup, Wagner, Zbořil, Gajdůšek, Bittner, Děcký, Blumenstein

V 2. kole jsme doma přivítali hráče z Polanky, které jsme hned v samém úvodu nachytali v nedbalkách, když jim za obranu utekl Adam Gajdůšek a střelou k tyči otevřel skóre. Hra se pak spíše odvíjela ve středu pole, kdy místy bylo znát, že hosté jsou fotbalovější a uměli lépe kombinovat s míčem. Jejich střelecké pokusy však pochytal náš gólman nebo je zachytila konstrukce brány. Z individuální akce jsme pak přidali našim novicem Vojtou Wagnerem druhý gól a těsně před koncem první půle jsme pak ještě náskok navýšili velmi dobře hrajícím Filipem Zbořilem na 3:0. Druhý poločas však hosté dokázali vyrovnat, nutno říct, že zcela zaslouženě, neboť na rozdíl od nás v druhém poločase předváděli pěknější fotbal podpořený větší bojovností. Remízovým výsledkem však utkání skončit nemohlo, následovaly penalty a v nich jsme nakonec urvali do tabulky druhý bod MY, když se až v poslední sérii penalt podařilo rozvlnit sít Patrikovi Soukupovi.

Branky: Gajdůšek, Wagner, Zbořil ….. rozh. penalta: Soukup