9.9.2023 14:00 I.B třída mužů sk.B 2023/2024

TJ Šilheřovice101Prohra

Report

9. 9. 2023 FC Ostrava-Jih – TJ Sokol Šilheřovice, z.s. 4:1 (2:1)

sestava: Piter, Knopp, Machala, Hampel, Matiášek, Stojan, Gregor, Chrašč, Sporina (C), Janošec, Němec, NÁHRADNÍCI Pavlišinec, Georgiovský, Georgiou, Belina, Korbačka, Král

Zápas proti Šilheřovicím jsme začali aktivně, měli jsme více ze hry a první minuty jsme strávili na soupeřově polovině. Tento nástup pro nás znamenal vedoucí branku, která si myslím byla vyústěním úvodního tlaku. V polovině prvního poločasu se hra vyrovnala, přizpůsobili jsme se pomalé až zdlouhavé hře soupeře a hra ztratila spád. Do konce poločasu padlo ještě po jedné brance na obou stranách, výkon byl mdlý.
To se změnilo po nástupu do druhého poločasu, kde jsem o přestávce kluky nabádal k tomu, aby hráli naší aktivní, rychlou, kombinační hru a nepřizpůsobovali se soupeři. Druhý poločas byl jednoznačně v naší režii, hráči soupeře se stěží dostávali za půlku hřiště a my do konce zápasu skórovali ještě dvakrát. Konečný výsledek 4:1 je cenný, více snad i z důvodu, že nám chybělo několik hráčů základní sestavy, kteří patří k tahounům mužstva. Ukázala se síla širokého kádru, který máme a vůle po vítězství, i když se místy ideálně fotbalově nedařilo.

branky FCOJ: 10 Chrašč.34 Matiášek, 65 Hampel, 86 Pavlišinec

hodnotil: tr. Petr Moučka