28.5.2023 14:00 Krajská soutěž st. žáci sk. A 2022/2023

Ostrava-Jih235Výhra
Unie Hlubina011Prohra

Report

28.5.2023 FCOJ – Unie Hlubina 5:1 (2:0)

V neděli odpoledne nás přijel prověřit třetí tým tabulky Hlubina. Hned v úvodu se uvolnil v pokutovém území Dominik Musil a střelou k tyči nedal brankáři šanci. Za pár minut se rozhodl pro samostatnou akci Jakub Leikep a střelou zhruba z 20 metrů rozvlnil síť soupeře. Potom se hra vyrovnala a bylo tam více nakopávání než nějaké kombinace. Poločas skončil naším vedením 2:0. Druhý poločas začali hosté více kombinovat, ale pouze na vlastní půli a do žádné šance se nedostali. Za to Jakub Leikep svojí šanci proměnil a vedli jsme 3:0. Po dalším našem rohu se opět měnilo skóre, kdy Jan Kobylák po střele pod břevno rozvlnil síť a bylo 4:0. Chvíli před koncem ještě utekl Roman Dunka a poslal míč podél brankáře na 5:0. Bohužel z poslední akce zápasu nám soupeř vstřelil úplně zbytečnou branku a uzavřel skóre na 5:1. Kluky chválíme, že utkání zvládli výborně takticky, kdy hosty nepustili kromě gólu do žádné šance a sami svoje proměnili. Už nám chybí jen kousek ke splnění našeho snu a cíle….
Branky: Leikep 2, Musil, Kobylák, Dunka
Hodnotil: tr. Mlčoch