28.5.2023 10:00 MěS starší žáci (6+1) 2022/2023

Vratimov112Prohra

Report

28.5.2023  FC Ostrava-Jih „B“ – Vratimov 10:2 (7:1)

Sestava: Ivanov – Děcký, Bittner, Soukup, Černík, Zbořil, Leikep, Mlčoch, Matiášek, Palkovský

Za krásného nedělního počasí jsme přivítali hosty z Vratimova. Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a v 7´min jsme po brankách Jana Černíka a  Jakuba Leikepa vedli 2:0. Pak se hra trochu vyrovnala a začali hrozit i hosté. Jejich snaha vyústila snižujícím gólem z penalty, když jsme předtím propadli ve středu obrany a náš gólman se dopustil faulu před brankou. Vratimov pak na chvíli převzal iniciativu a vyrovnal naše kluky v kombinaci. Fyzicky jsme však měli lépe připravený tým, což se postupně začalo projevovat i na skóre zápasu. Do konce  prvního poločasu jsme přidali ještě 5 branek a nebylo pochyb o tom, kdo že získá 3 body. Také druhá půle se odehrávala více v režii našeho týmu, který přidal ještě 3 branky. Hosté dokázali skórovat ze hry jenom jednou. A to jim ještě náš nováček v bráně Alejandro Ivanov zlikvidoval druhou nařízenou penaltu. Zápas jsme s přehledem výsledkově zvládli. Těší nás, že celkem 6 hráčů vstřelilo v zápase branku. Hráči ročníku 09 by však měli už konečně více přidat, neboť se blíží doba, kdy by měli oni svůj tým na hřišti táhnout.
Branky:  Leikep 3 Matiášek 3, Mlčoch, Černík, Bittner, Zbořil
Hodnotil: tr. Fatka