Zhodnocení st. žáků v zápase s Baníkem Albrechtice

27.8.2023 FCOJ – BANÍK ALBRECHTICE  2:6 (1:3)

SESTAVA: KŘIŽÁK (57´ WOGNER) – RATAJ, MATIÁŠEK, BITTNER, ŠÍKL, PASTIEROVIČ, RÁCZ, ŠPORN, MACNICA, ZBOŘIL, SOUKUP, TVARŮŽKA, DĚCKÝ, MELEGA, DAMYANOV

První domácí zápas nás čekal Baník Albrechtice. Po ostudném debaklu jsme měli co napravovat. Bohužel se nám  to moc nepovedlo. Soupeř se hned ve 3´min ujal vedení ranou z 30 metrů. Naštěstí jsme hned z následné akce vyrovnali, kdy se trefil Filip Zbořil. Potom to byl spíše boj než nějaký fotbal, i když hosté měli více ze hry. Bohužel ve 21´min přišel přímý kop zhruba z 35 metrů a opět se míč třepal v naší síti. Hned vzápětí jsme měli možnost vyrovnat z penalty, ale nevyužili ji. A jak to tak bývá, nedáš – dostaneš. Po rohu jsme inkasovali třetí gól. Poločas prohráváme 1:3.

O přestávce jsme trochu zamíchali sestavou, ale stejně to nepomohlo. Sice jsme po jediném společném napadání snížili na 2:3, když Filip Zbořil využil chyby brankáře a do odkryté branky skóroval. To bylo z naší straně vše, bohužel ale jen z naší. Hosté nám přidali ještě další tři góly a zápas skončil 2:6. Více než prohra mě štve přístup. To, že jsme malí a slabí nezměníme, ale to jestli budeme běhat a bojovat změnit můžeme. Zatím jsme tým sólistů, kteří spoluhráčům moc nepomáhají, abychom si náhodou kvůli druhému nezpotili triko (až na pár výjimek).

Branky: Zbořil 2
Hodnotil: tr. Mlčoch