Zhodnocení utkání ml. žáků v Bruntále

Vstup do utkání nám vyšel celkem dobře. Od začátku utkání jsme se snažili být aktivní, ale bohužel aktivita vydržela pouze asi 10 minut. Od desáté minuty soupeř byl aktivnější a donutil nás se pouze bránit. Jen díky vynikajícímu výkonu brankáře Vojty Trnavského, poločas pro nás skončil šťastně 0:0.

Začátek druhého poločasu byl bohužel pro nás hrozný. Soupeř nás zamáčkl u naší brány a ve 32 minutě dává gól na 1:0. Naši kluci nesložili zbraně a snažili se zvýšit aktivitu. To se nakonec povedlo a ve 37 minutě, díky brance Jakuba Práška jsme srovnali na 1:1. Dvě obrovské chyby naši obrany, vedly k dvěma rychlým brankám soupeře ve 38 a 39 minutě a bylo to najednou 3:1. Kluci nesložili zbraně a aktivitou se dostávali do velkých šancí, ale bohužel neúspěšně. Naopak soupeř trestal ve 48 minutě, kdy zvýšil na konečných 4:1.

I přes nepříznivý výsledek zápasu bych chtěl všechny hráče pochválit za předvedenou aktivní hru a bojovnost prakticky po celý zápas.

Dále bych chtěl poděkovat naším třem borcům (Michal Tvarůžka, Marek Melega, Tomáš Gažík), kteří se nebáli a nastoupili i za hráče starších žáků.

Hodnotil: Ondra Žůrek