Hodnocení utkání: TJ Řepiště – FC Ostrava jih 5:1 (3:1)

Hodnocení utkání: TJ Řepiště – FC Ostrava jih 5:1 (3:1), branka 32. min. Mika-Válek .

Sestava: Chalupecký-Šimko J., Prokeš, Němec, Leščák-Matiášek, Mika-Válek, Gregor, Petrovský-Gaži F., Kadlčík. Střídání: 46. min. Gaži M. (Petrovský), 57. min. Zima (Gregor), 65. min. Šimko M. (Kadlčík), 77. min. Stojan (Matiášek).

ŽK: 21. min. Němec, 41. min. Gregor, 89. min. Šimko J.

ČK: 52. min. Němec.

Do utkání jsme chtěli vstoupit aktivně, avšak náš výkon od prvních minut nesl známky nepochopitelné nervozity a nepřesnosti. Od počátku utkání nás soupeř přehrával, ale do dvougólového vedení se dostal po dvou našich fatálních chybách. Následně jsme dokázali hru vyrovnat, po pěkné kombinaci Jakuba Šimka a Jana Miky-Válka se druhý jmenovaný zapsal do střelecké listiny. Bohužel příliš brzy po vstřelení našeho kontaktního gólu se soupeř prosadit z penalty.

Do druhé poloviny jsme nastoupili už soustředěně, zejména v počátku této části utkání jsme si vypracovali možnosti ke vstřelení branky, ale nepodařilo se.  A když v 52. minutě dostal po druhé žluté kartě, Jakub Němec, červenou, bylo utkání rozhodnuto. Dohrávalo se za značné převahy domácích a jen díky dobrému výkonu našeho brankáře, Jirky Chalupeckého, jsme neinkasovali více branek.

Nezbývá, než na utkání zapomenout a rehabilitovat se lepším výkonem na hřišti Kozmic, kde sehrajeme další mistrovské utkání, a to v neděli 31.3.2019, od 15:30 hodin.

Hodnocení provedl: Miroslav Černík