FC Ostrava-Jih – TJ Ludgeřovice 1:1 (1:1)

Sestava: Váňo – Miškařík (46´Sklenák), Konečný, Pavlát, Vedlich – Čakajda (65´Žíla). Čajka, J. Kroupa, Zdeněk (46´Korbačka) – Schüler, Petrovský (85´ Zima)

Branka: Schüler

ŽK: Petrovský, Pavlát, Zdeněk, Vedlich

Opět jen bod!!!

Na domácím hřišti při slušné návštěvě fanoušků naši muži nepředvedli optimální výkon a berou jen bod za remízu.

Od prvních minut byla vidět řada nepřesností ne jen na hráčích, ale i na panu arbitrovi. Hosté hrozili rychlým přechodem a střely z dálky, které končili buď mimo, nebo v náručí Radka Váni. Hlavně náš tým nebyl v pohodě ve hře, nedařilo se snad vůbec nic! Až zakročila píšťalka pana rozhodčího a k údivu snad všech přítomných zapískal na domácího Marka Čakajdu penaltu! Tu s přehledem proměnil kanonýr Schuler.1:0! Už to vypadalo. Že se domácí zmátoří a konečně něco předvedou, ale zmar ukázal Honza Petrovský, kdy sám před gólmanem hostů zklamal. V poslední minutě poločasu přišel trest za předvedenou hru a vyrovnání na 1:1! Poločas 1:1.

Druhá půle už byla z naší strany lepší. Jen bohužel tlak, který jsme si vytvořili v posledních 20min už nebyl zužitkován ve vysněnou vedoucí branku a vítězství na domácím hřišti!!!

V sobotu do Velké Polomí se snad nepojede jen na výlet, ale konečně pro výhru po čtyřech nevyhraných utkáních v řadě!!!