Mistrovské utkání mužů – 23. 4. 2016 – sobota 16.00

Sestava: Váňo – Holman, Konečný, Prokeš, Fiala – Miškařík, Strempek, Mecner, Korbačka – Belina, Noštinský

Střídání: 53´ Gřunděl za Miškaříka, 71´ Kroupa D. za Noštinského

Branky: 14´ Miškařík, 43´ Prokeš p. k., 59´ Korbačka, 74´ Belina

ŽK: 48´ Holman, 59´ Noštinský, 85´ Fiala, 86´Váňo

Další body k záchraně.

Tři bodový zisk z Vřesiny jsme potřebovali potvrdit doma proti ambiciózní Hati. Která ve středeční dohrávce vyhrála v Piští 2:1. Trenér Černík opět musel řešit nenadálou situaci s nepřítomností a zraněními několika hráčů. Vyřešil to překvapivě zařazením Miškaříka a Beliny, kteří zahráli velmi dobře a oba dva se svými vstřelenými góly podíleli na vítězství. Začali jsme náporem a pozornou hrou v obraně. Náš tlak na soupeřovu branku postupně narůstal a ve 14´ jsme využili chyby soupeřová brankáře ke vstřelení vedoucí branky Martinem Miškaříkem. Nevyužili jsme několik další možností ke vstřelení dalších branek. Ve 43´ směřoval míč již do branky, ale obránce hostů jej vyrazil rukou. Následovalo jeho vyloučení a pokutový kop, který bezpečně proměnil Prokeš Michal na 2:0.

Ve druhém poločase oslabený soupeř překvapivě srovnal hru svou rozvážnou kombinaci, ale naše obrana je nepustila do žádných šancí. My jsme hráli příliš zbrkle dopředu a často chybovali v přihrávkách v přechodové fázi. V 59´ minutě prošel Tomáš Korbačka po levé straně a nádhernou křížnou střelou po zemi a zvýšil na 3:0. Po této brance jíž nebylo pochyb o našem vítězství. Připravovali jsme si další šance, ale bez gólového vyjádření. Konečný brankový účet završil v 74´ Belina Martin.

Za předvedený výkon bylo výrazné vítězství tou největší odměnou. Věřme, že jej hráči zopakují i 26. 4. v úterní dohrávce doma v 17:30 proti Darkovicím. Přijďte povzbudit náš tým v nejhojnějším počtu a zároveň se těšíme na vaší návštěvu.