Úspěšný fotbalový víkend 29.5-2.6

Úspěšný fotbalový víkend

Fotbalová sezóna 2023/24 se pomalu blíží ke konci a zbývá posledních pár víkendů, kdy si můžeme užít zápasů našich týmů. O proběhlém víkendu naplno bodovali muži, dorost i mladší žáci. Pouze starší žáci hledají střelce a i přesto, že byli na hřišti lepším týmem, body nezískali.

Dorost FCOJ oplatil Dolní Lhotě porážku na jejich hřišti, když na těžkém podmáčeném terénu dominoval. Nejvyšší sezónní výhru 14:0, i když se zrodila částečně díky tomu, že soupeř nehrál v plném počtu režírovali střelci Macura 4x, Vonšík 3x a Ivanov 3x. Věříme, že toto vítězství kluky nabudí a v sobotu v klíčkovém zápase sezóny zabojují o vítězství nad lídrem tabulky Klimkovicemi, které by pro nás znamenalo posun na první místo městského přeboru a velkou šanci na postup výš.

Mladší žáci potvrdili zlepšené jarní výkony a na hřišti posledního celku krajského přeboru tj. FK Staříč vyhráli v poměru 4:1 (2:1) hattrick slavil Štork.

Na závěr víkendu se utkali muži FCOJ v městském derby s Hlubinou ‚B‘ na jejím hřišti 2:4 a po delší době poznali radost z vítěství.