30.4.2023 12:30 Krajská soutěž ml. žáci sk. A 2022/2023

Dolní Benešov011Prohra

Report

30.4.2023 FCOJ  ml. žáci – Dolní Benešov 6:1 (1:0)

Sestava:

Hodnocení: V nedělním popoledni jsme na domácím hřišti přivítali tým Dolního Benešova. Umístění a výsledky obou týmů naznačovaly vyrovnané utkání. Klukům v kabině jsme tloukli do hlavy jejich povinnosti na hřišti a hlavně to, aby dodržovali všechny pokyny, které jsme si před zápasem v kabině řekli. Začátek utkání byl z naší strany dosti nervózní a kluci věděli, že potřebují pro uklidnění vstřelit první branku. To se nám povedlo v 8. min., kdy se kličkou u rohového praporku uvolnil Kožušník F. a střelou z velkého úhlu překonal hostujícího brankáře. Bohužel, ale uklidnění po první brance nepřišlo, balóny nám odskakovaly, stále nás trápí zpracování míče a zrychlený přechod do útoku. O přestávce jsme se snažili kluky uklidnit, což se projevilo na hře v druhém poločase, kdy jsme přidali v rozmezí 4 minut 3 krásné branky (41 a 43 min. Křižák D. a 45 min. Kožušník F.) Za stavu 4:0 v náš prospěch soupeř nesložil zbraně a naši obranu spolu s naším brankářem párkrát nebezpečně prověřil. Bohužel ve 46 min. snížil soupeř tečovanou střelou na 4:1. Nicméně s kluky tenhle jediný gól soupeře nezamával a po brankách Gažíka T. v 54 min. a Rataje F. v 56 min. jsme opět po delší době zvítězili a připsali si do tabulky hodně důležité 3 body. Kluky chválíme zejména za výkon v druhém poločase. Jednoho hráče bych chtěl před všemi vyzdvihnout a to jak za jeho výkon, tak hlavně za odehraný celý zápas bez jediného střídání a tím je Melaga Marek.

Hodnotil : tr. Martin Zbořil