Hodnocení utkání: TJ Sokol Hrabová – FC Ostrava jih 0:0 (0:0)

Sestava: Chalupecký- Mecner, Leščák, Konečný, Stojan – Demko, Gregor, Matiášek, Belina -Gaži, Olah Střídání: 52. min. Janošec (Demko), 59. min. Strempek (Belina), 74. min. Dička (Mecner), 87. min. Vrabec (Gaži)

ŽK: 90. min. Janošec

ČK: nikdo

Do předehrávaného utkání jsme nastoupili s několika změnami oproti minulému utkání. Začátek byl z obou stran velmi opatrný, především se snahou neinkasovat zbytečnou branku. Domácí se snažili o jednoduchou hru s nákopy za naši obranu, ale nám se dařilo tyto pokusy eliminovat pozorným dostupováním jejich ofenzivních hráčů. Nám se soupeře podařilo několikrát kombinacemi překonat a vytvořit si brankovou příležitost, z nichž bych hlavně upozornil na střelu Václava Olaha, který z hranice šestnáctky, kde byl zcela sám, nedokázal překonat brankáře Kavuloka. Soupeř pak v prvním poločase zahrozil z několika brejků, které zakončoval centry z krajů hřiště do šestnáctky. Několikrát sice zakončil, většinou však vedle. Po jednou z podobných míčů, se dostali domácí asi k největší příležitosti v utkání, kdy nedokázali trefit branku, když našemu brankáři vypadl míč z rukou.

Do druhé půle domácí nastoupili s velkým odhodláním, prvních asi deset minut nás výrazně přehrávali, ale znovu si vytvořili jen jednu zásadní příležitost, ale tentokrát se náš brankář vyznamenal a střelu zneškodnil. My jsme si také  během druhého poločasu dokázali vytvořit několik slušných příležitostí, ale podobně jako domácí, jsme nebyli úspěšní.

Myslím si, že utkání skončilo zaslouženou remízou, ale nutno podotknout, že obě mužstva měla pár příležitostí zápas rozhodnout.

Za výkon, v tomto utkání, bych chtěl pochválit našeho středního obránce Michala Konečného, za dobrou práci v obraně a snahu o konstruktivní zakládání našich útočných akcí a středního záložníka Dominika Gregora, za spoustu získaných míčů a dobrou rozehrávku.

Další utkání hrajeme s Krásným Polem doma, a to v sobotu 26. 9. 2020, od 14:00 hodin.

Hodnocení provedl: Miroslav Černík